ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

22 листопада свій День народження відзначає кандидат педагогічних наук, доцент, в. о. завідувача кафедри образотворчого мистецтва Музика Ольга Яношівна!

Шановна Ольго Яношівно!  Прийміть наші щирі вітання та побажання міцного здоров’я, безмежного людського щастя, невичерпного творчого натхнення та наснаги у роботі. Нехай Ваше життя буде насичене радісними подіями, яскравими зустрічами, приємними клопотами і плідними справами! Хай Ваша енергійність, душевність і людяність привертають до Вас тих, хто працює і спілкується з Вами, та нових надійних друзів. Миру, злагоди, добробуту Вам і Вашій родині!

Адміністрація, професорсько-викладацький та

студентський колектив факультету мистецтв

ЛЕКЦІЯ СЕРГІЯ ТАРАНЕНКА: АРХЕОЛОГІЧНІ ДОСЛІДЖЕННЯ ТЕРИТОРІЇ НАЦІОНАЛЬНОГО ЗАПОВІДНИКА «КИЄВО-ПЕЧЕРСЬКА ЛАВРА»ЛЕКЦІЯ СЕРГІЯ ТАРАНЕНКА: АРХЕОЛОГІЧНІ ДОСЛІДЖЕННЯ ТЕРИТОРІЇ НАЦІОНАЛЬНОГО ЗАПОВІДНИКА «КИЄВО-ПЕЧЕРСЬКА ЛАВРА»

15 вересня на факультеті мистецтв УДПУ імені Павла Тичини відбулася відкрита гостьова онлайн-лекція українського археолога, кандидата історичних наук, завідувача науково-дослідного сектору археології Національного заповідника «Києво-Печерська лавра» Сергія ТАРАНЕНКА «Археологічні дослідження