ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

23 лютого свій День народження відзначає кандидат педагогічних наук, заслужений працівник освіти України, доцент кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва  Балдинюк Дмитро Іванович.

Шановний імениннику! Прийміть щирі й сердечні вітання з нагоди цього свята та побажання мирного неба в переможній Україні, міцного здоров’я та особистого щастя, родинного затишку та достатку,  добробуту та благополуччя, творчого натхнення та впевненості у завтрашньому дні!

Хай дороги стеляться крилато,
Будуть чисті, рівні, як струна,
Хай добро не оминає хату,
Як не оминає цвіт весна,
Хай здоров’я, радість і достаток
Стеляться, немов вишневий цвіт,
Хай малює доля з буднів свято,
І Господь дарує сотню літ.

ВИСТАВКА ЖИВОПИСУ ЯРОСЛАВА ІВАНОВАВИСТАВКА ЖИВОПИСУ ЯРОСЛАВА ІВАНОВА

“Ночі і дні залишили свій слід в моїх очах” – таку виставку в наше місто на запрошення ДІАЗ Стара Умань привіз молодий художник Ярослав Іванов. І на це запрошення прийшла

ТРІО «ГОНТА» ЗАПРОШУЄ НА КОНЦЕРТ З НАГОДИ 20-РІЧНОГО ЮВІЛЕЮ!ТРІО «ГОНТА» ЗАПРОШУЄ НА КОНЦЕРТ З НАГОДИ 20-РІЧНОГО ЮВІЛЕЮ!

Вельмишановні колеги! ЗАПРОШУЄМО ВАС ДО УЧАСТІ В РОБОТІ ІІ МІЖНАРОДНОЇ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ «ПРОБЛЕМИ ІНСТРУМЕНТАЛЬНОГО ВИКОНАВСТВА В УМОВАХ СУЧАСНОЇ МИСТЕЦЬКОЇ ОСВІТИ» (28-29 квітня 2021 року)  Напрями роботи: Особливості підготовки інструменталістів в