ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

7 травня  свій День народження  відзначає старший викладач кафедри музикознавства та вокально-хорового  мистецтва   Балдинюк Надія Андріївна.

Шановна імениннице! Щиро вітаємо Вас  з днем народження!
Бажаємо Вам  міцного здоров’я, щастя, благополуччя, родинної злагоди та достатку , життєвого оптимізму та творчого натхнення. Нехай Ваше життя буде завжди світлим і радісним, а щиросердні привітання від рідних та  друзів додадуть життєвої наснаги. Нехай людська  шана  буде подякою Вам за плідну працю, а доля дарує ще багато років, сповнених щастям та  любовью!

Хай здоров’я, радість і достаток
Сиплються немов вишневий цвіт.
Хай малює доля з буднів свято,
І дарує Вам багато літ!

Адміністрація факультету мистецтв,
кафедра музикознавства та вокально-хорового мистецтва.