ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ СТУДЕНТИ-ВОЛОНТЕРИ НА ФАКУЛЬТЕТІ МИСТЕЦТВ

СТУДЕНТИ-ВОЛОНТЕРИ НА ФАКУЛЬТЕТІ МИСТЕЦТВ

Здобувачка кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва ДІАНА ПОГОСЯН, успішно поєднує здобуття освітнього ступеня «бакалавр», за спеціальністю: 014.13 Середня освіта (Музичне мистецтво) з активною волонтерською діяльністю у Вроцлаві (Республіка Польща). Вимушено перемістившись за кордон від початку повномасштабного вторгнення, Діана, спільно з однодумцями, підтримують Україну, влаштовуючи благодійні концерти, флешмоби та мітинги. Один з таких масштабних заходів відбувся ще 22 травня 2023 року у місті Вроцлав.

А нині, наша студентка співає на благодійних концертах під назвою «ВЕЧОРНИЦІ», які щомісяця відвідують її численні шанувальники. Таким чином, Діана з командою вже зібрали кошти на автомобіль для ЗСУ, пальне та маскувальну сітку для авто. Загалом, вже зібрано та надіслано на допомогу українцям – понад 25 тисяч злотих (245 тисяч 350 грн).

Пишаємося нашими здобувачами, які своєю творчістю обʼєднують українців за кордоном, поширюють нашу українську культуру, знайомлять іноземців з українською піснею, і, таким чином, проявляють свою громадянську позицію.

КУРСИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ: 025 МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВОКУРСИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ: 025 МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО

20 лютого 2023 року на кафедрі інструментального виконавства розпочали роботу курси підвищення кваліфікації, за спеціальністю: 025 Музичне мистецтво, за темою: «Теоретичні та практичні аспекти роботи концертмейстера в закладах мистецької освіти».

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!

14-17 грудня 2023 року в м. Одеса відбувся ІХ Міжнародний двотуровий фестиваль-конкурс мистецтв «MUSICAL POWER». У номінації «Оригінальне мистецтво», жанрі «Інструментальна музика» Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини представляли

16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА

Щорічно з 25 листопада до 10 грудня проводиться Всеукраїнська кампанія  «16 днів проти насильства» з метою привернення уваги до проблем подолання насильства в сім’ях, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми