ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ СВЯТКУВАННЯ ДНЯ ХУДОЖНИКА НА МИСТЕЦЬКО-ПЕДАГОГІЧНОМУ ФАКУЛЬТЕТІ

СВЯТКУВАННЯ ДНЯ ХУДОЖНИКА НА МИСТЕЦЬКО-ПЕДАГОГІЧНОМУ ФАКУЛЬТЕТІ

Сьогодні на мистецько-педагогічному факультеті відбулося чергове свято – День художника. Із самого рання у вестибюлі університету кафедрою образотворчого мистецтва була презентована виставка творчих робіт студентів.

СВЯТКУВАННЯ ДНЯ ХУДОЖНИКА НА МИСТЕЦЬКО-ПЕДАГОГІЧНОМУ ФАКУЛЬТЕТІ СВЯТКУВАННЯ ДНЯ ХУДОЖНИКА НА МИСТЕЦЬКО-ПЕДАГОГІЧНОМУ ФАКУЛЬТЕТІ

Привітати наших майстрів пензля прийшли студенти та викладачі нашого університету. Із вітальним словом до всіх присутніх звернулася директор Інституту розвитку дитини, декан мистецько-педагогічного факультету, кандидат історичних наук, доцент Дудник Олена Володимирівна.

СВЯТКУВАННЯ ДНЯ ХУДОЖНИКА НА МИСТЕЦЬКО-ПЕДАГОГІЧНОМУ ФАКУЛЬТЕТІ

Привітала своїх вихованців та колег із професійним святом завідувач кафедри образотворчого мистецтва кандидат педагогічних наук, доцент Музика Ольга Янушівна.

СВЯТКУВАННЯ ДНЯ ХУДОЖНИКА НА МИСТЕЦЬКО-ПЕДАГОГІЧНОМУ ФАКУЛЬТЕТІ

Невід’ємною та традиційною частиною свята стала символічна посвята студентів першокурсників у Художники.

Музичне вітання для учасників святкового дійства подарувала студентка мистецько-педагогічного факультету напряму підготовки «Музичне мистецтво» Вікторія Гальчинська.

СВЯТКУВАННЯ ДНЯ ХУДОЖНИКА НА МИСТЕЦЬКО-ПЕДАГОГІЧНОМУ ФАКУЛЬТЕТІ

Гарним подарунком у День художника від кафедри хореографії та художньої культури став виступ народного аматорського ансамблю народного танцю «Яворина». Художній керівник – Сергій Куценко.

СВЯТКУВАННЯ ДНЯ ХУДОЖНИКА НА МИСТЕЦЬКО-ПЕДАГОГІЧНОМУ ФАКУЛЬТЕТІ

Вітаємо Вас дорогі художники із професійним святом! Бажаємо творчих успіхів, натхнення та незгасаючої енергії у Вашій професійній діяльності! Зі святом Вас!

Один коментар до “СВЯТКУВАННЯ ДНЯ ХУДОЖНИКА НА МИСТЕЦЬКО-ПЕДАГОГІЧНОМУ ФАКУЛЬТЕТІ”

1. Щиро дякуємо за вітання! Миру, добра, оптимізму всім!