Напередодні новорічних свят на кафедрі образотворчого мистецтва були підведені підсумки IV Всеукраїнської студентської та V Регіональної учнівської дистанційної олімпіади з образотворчого мистецтва, учасниками якої стали учні 9-11 класів та студенти коледжів міст Умані, Христинівки, Жашкова, Городища, Білої Церкви, Бару, Богуслава, Тульчина, Вінниці.
Учасники олімпіади представили на розгляд журі свої авторські творчі роботи, виконані в різних художніх техніках. Роботи були такі чудові й різнопланові, що складно було вирішити, яка заслуговує найвищий бал!Переглянути (відкривається у новій вкладці)
Отже, результати олімпіади:
Дипломи переможця І ступеня серед учнів отримали:
Безлюдна Ольга, Лапуцька Валерія, Муратова Юлія (Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 11 ім. М.П. Бажана);
Плахотнюк Марія (Уманський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 – колегіум»);
Кучеренко Ірина, Цехмайструк Ангеліна, Стьосова Вікторія, Хуторянська Надія (Христинівська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №1
ім. О.Є. Корнійчука);
Самойленко Ауріка (Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
№ 3);
Лукашенко Анастасія, Попович Софія, Самойленко Ауріка, Дубова Анна, Леонова Валерія, Шмалюк Яна (Уманська дитяча школа мистецтв);
Гейсман Аліна, Марченко Марія (Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №14);
Склярук Вікторія (Жашківська спеціалізована школа №1 з поглибленим вивченням окремих предметів);
Бессараб Марія (Уманський навчально-виховний комплекс №17 «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад»);
Стеценко Анастасія, Отрок Олександра (НВК «Уманська міська гімназія – школа естетичного виховання»);
Попова Олександра (Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 ім.В.І.Чуйкова).
Дипломи переможця ІІ ступеня серед учнів отримали:
Вернюк Юлія (Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №14);
Рябушкіна Ірина (Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 11 ім. М.П. Бажана);
Панченко Юлія (Уманський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 – колегіум»);
Лашко Карина (ОНЗ-Городищенська ЗОШ I-III ст. №3);
Барабаш Яна (Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3);
Кучеренко Дар’я (Уманська дитяча школа мистецтв);
Камінський Євген (Христинівська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №1 ім. О.Є. Корнійчука);
Янчук Вікторія (Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 ім. В.І.Чуйкова).
Дипломи переможця ІІІ ступеня серед учнів отримали:
Вержбицька Дар’я, Добровольська Даная, Ульянова Дар’я (Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 ім. В.І.Чуйкова);
Косенко Яна, Сторчак Анастасія (Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 11 ім. М.П. Бажана);
Довгань Ілона (Уманський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 – колегіум»);
Крікєр Анна, Цьома Роман, Метельська Марія (Уманський навчально-виховний комплекс №17 «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад»);
Бурлака Вікторія, Гнусенко Євгенія (Христинівська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №1 ім. О.Є. Корнійчука);
Сташенко Анастасія (Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3);
Музовєров Максим (Уманська дитяча школа мистецтв).
Дипломи переможця І ступеня серед студентів отримали:
Вакула Анастасія, Коновальчук Анастасія (Комунальний заклад вищої освіти «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського»);
Борисюк Анастасія (Комунальний заклад вищої освіти
Київської обласної ради «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний фаховий коледж»);
Веренько Богдана (Вище художнє професійно-технічне училище №5 м. Вінниці).
Дипломи переможця ІІ ступеня серед студентів отримали:
Подолинна Валентина, Мостова Вероніка, Степанкевич Анастасія (Комунальний заклад вищої освіти «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського»);
Кощиц Юліана, Орленко Ліна, Корденюк Вероніка (Комунальний заклад вищої освіти Київської обласної ради «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний фаховий коледж»);
Чернієнко Юлія, Рибалкіна Анастасія (Вище художнє професійно-технічне училище №5 м. Вінниці);
Заряда Марина, Калениченко Олександр (КЗ КОР «Богуславський гуманітарний фаховий коледж імені І.С. Нечуя-Левицького»);
Акуніна Анастасія, Василько Владислава, Шморгун Вікторія (Тульчинський фаховий коледж культури).
Дипломи переможця ІІІ ступеня серед студентів отримали:
Запара Ярослава, Маляренко Анастасія, Погребняк Тетяна, Сушинська Софія, Геращенко Олена (Комунальний заклад вищої освіти
Київської обласної ради «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний фаховий коледж»);
Духновська Олександра, Іванова Ілона, Берестюк Тетяна (Комунальний заклад вищої освіти “Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського”);
Готовська Анна, Куліченко Катерина, Плахотнюк Вікторія (КЗ КОР «Богуславський гуманітарний фаховий коледж імені І.С. Нечуя-Левицького»);
Дзяд Анастасія, Атаманюк Леся, Гловіцька Юлія (Тульчинський фаховий коледж культури).
Щиро дякуємо усім вчителям і викладачам образотворчого мистецтва, які підготували учасників олімпіади:
Дашкевич Людмила Володимирівна – Уманська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3
Нижник Людмила Михайлівна – Уманська загальноосвітня школа № 14
Половець Діана Станіславівна – Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 ім. В.І.Чуйкова
Бутенко Галина Борисівна – Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11 ім. М.П. Бажана
Деркач Тетяна Олексіївна – Жашківська спеціалізована школа №1 з поглибленим вивченням окремих предметів
Дунаєва Ліна Володимирівна – Уманський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 – колегіум»
Мустафіна Галина Іванівна – НВК «Уманська міська гімназія – школа естетичного виховання»
Козиненко Тетяна Михайлівна – Уманський навчально-виховний комплекс №17 «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад»
Кондратюк Наталія Вікторівна – Христинівська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №1 ім. О.Є. Корнійчука
Шендрик Алла Василівна – ОНЗ Городищенська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3
Шишковська Зоя Григорівна, Юрійчук Ганна Іванівна – Уманська дитяча школа мистецтв
Муравко Олена Олексіївна – Вище художнє професійно-технічне училище №5 м. Вінниці
Білик Ольга Іванівна, Романюк Альона Миколаївна, Підгорна Надія Володимирівна – Комунальний заклад вищої освіти «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського»
Ружицький Валерій Андрійович, Козаченко Валентина Леонідівна, Шульга Олена Трохимівна, Слуцька Наталія Олександрівна – КЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний фаховий коледж»
Голінська Олена Костянтинівна, Голінський Володимир Васильович – КЗ КОР «Богуславський гуманітарний фаховий коледж імені І.С. Нечуя-Левицького»
Грималюк Роман Валерійович, Рижий Василь Степанович, Джуринська Катерина Анатоліївна, Ярошенко Сільвія Констянтинівна, Лавренюк Наталія Іллівна – Тульчинський фаховий коледж культури.
(Електронні варіанти дипломів і подяк будуть надіслані на ел. скриньки навчальних закладів!)
Щиро вітаємо всіх учасників олімпіади та їхніх педагогів із прийдешніми новорічно-різдвяними святами! Бажаємо міцного здоров′я, благополуччя, родинного затишку, творчого натхнення і наснаги для втілення мрій і реалізації задумів! Нехай Новий рік принесе мир, добро, достаток і гармонію у кожну родину!!!