ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ В ДОБРУ ПУТЬ, НАШІ ПЕРШОКУРСНИКИ!

В ДОБРУ ПУТЬ, НАШІ ПЕРШОКУРСНИКИ!

Ось і промайнув перший тиждень вересня, сповнений незабутніх емоційних вражень, хвилювань, зустрічей і відкриттів: наші першокурсники, майбутні педагоги-художники, вливаються у дружню родину студентства факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини! Для них це особлива пора: початок нового, самостійного життя, відкриття нових горизонтів, вирішення складних життєвих теорем, пошуку відповідей на безліч запитань… Перехід від шкільної системи навчання до навчання у закладах вищої освіти вимагає особливої концентрації уваги, вольових якостей, наполегливості на шляху до поставленої мети. Ми щиро бажаємо вам вірити в свої сили і завжди готові прийти на допомогу!

Перший тиждень навчання здобувачів вищої освіти спеціальності 014 Середня освіта (Образотворче мистецтво) пройшов змістовно і цікаво. Після посвяти в студенти була цікава екскурсія до Державного історико-архітектурного заповідника «Стара Умань», де переглянули кілька експозицій відомих митців: Олексія Владімірова, одного із кращих сучасних скульпторів України, живописні полотна художниці Тетяни Кугай, а також експозицію дизайнерки одягу із США Віки Барон. Першокурсники ділилися враженнями, знайомилися, спілкувалися та планували своє життя в мистецькій родині. Студентські будні складаються з різних моментів, тож нехай буде більше позитивних картинок і емоцій у цьому калейдоскопі! Перші лекційні заняття – перевірка на витримку. А перші практичні завдання – то перші кроки у пошуках себе в мистецтві! Бажаємо вам, дорогі першокурсники, впевнено йти обраною дорогою, досягнути омріяної мети, реалізації творчих планів і щасливого майбутнього у вільній, квітучій Україні!

ВІДБУВСЯ ЧЕРГОВИЙ КОНЦЕРТ МОЛОДІЖНОГО КАМЕРНОГО ХОРУ УДПУ ІМЕНІ ПАВЛА ТИЧИНИВІДБУВСЯ ЧЕРГОВИЙ КОНЦЕРТ МОЛОДІЖНОГО КАМЕРНОГО ХОРУ УДПУ ІМЕНІ ПАВЛА ТИЧИНИ

28 жовтня у Великій залі Одеської середньої спеціалізованої музичної школи-інтернату ім. Професора П. С. Столярського відбувся концерт Молодіжного камерного хору Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, художній керівник та

СВІТЛІЙ ПАМ’ЯТІ ГЕННАДІЯ КЛЕЩАРАСВІТЛІЙ ПАМ’ЯТІ ГЕННАДІЯ КЛЕЩАРА

23 квітня минає рік, як відійшов у вічність відомий уманський художник-графік, мудрий наставник і педагог, член Національної спілки художників України, старший викладач кафедри образотворчого мистецтва Геннадій Анатолійович Клещар. Його життя