В РАМКАХ ДНЯ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ВІДБУЛАСЬ ІІ РЕГІОНАЛЬНА МИСТЕЦЬКА ОЛІМПІАДА | ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ

В РАМКАХ ДНЯ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ВІДБУЛАСЬ ІІ РЕГІОНАЛЬНА МИСТЕЦЬКА ОЛІМПІАДА

18 листопада 2017 року на факультеті мистецтв відбувся міні День Відкритих Дверей спільно з Білгород-Дністровським педагогічним училищем.

Майбутні абітурієнти мали змогу ознайомитись з освітнім процесом та перевагами навчання на факультеті мистецтв, отримати вичерпну інформацію щодо складання ЗНО та умов прийому у вищі навчальні заклади у 2018 році.

В рамках Дня Відкритих Дверей відбулась ІІ Регіональна мистецька олімпіада, учасниками якої стали учні 9-11 класів с. Юрківка, м. Умань, м. Христинівка, м. Тальне, м. Жашків, а також студенти Білгород-Дністровського педагогічного училища, Уманського гуманітарно-педагогічного коледжу ім. Т. Г. Шевченка та Уманського обласного музичного училища ім. П. Д. Демуцького.

Учасники олімпіади вправно демонстрували свої таланти, презентуючи сольні танцювальні номери, авторські творчі роботи виконанні в різних художніх техніках, граючи інструментальні твори та демонструючи вокальне мистецтво.

За результатами олімпіади, дипломи переможця І ступеня отримали:
Хореографічне мистецтво: Бондаренко Діана, Мазурок Світлана, Струсь Вікторія (м. Жашків, Зразковий хореографічний колектив «Едем»), студенти Білгород-Дністровського педагогічного училища.

Образотворче мистецтво: Куліш Анастасія (Уманська ЗОШ І-ІІІ ст. № 14), Чайка Людмила, Яковенко Анна (Уманська, ЗОШ І-ІІІ ст. № 11 ім. М. П. Бажана), Ткачук Анастасія (Христинівська, ЗОШ І-ІІІ ст. № 2), Святина Іван (Уманський, НВК № 17), Головченко Вікторія (Тальнівській будівельно-економічний коледж), Марценюк Дар’я (НВК «Уманська міська гімназія – школа естетичного виховання»), Марченко Катерина (УНВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 – колегіум»), Руденко Анна (Уманська ЗОШ І-ІІІ ст. № 5 ім. В. І. Чуйкова).

Музичне мистецтво: Мазур Інна, Базильчук Єлизавета, Рибак Миколай, Грицик Анна (УНВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 – колегіум»), Бакал Дмитро, Онищук Максим, Харитонова Марія (УОМУ ім. П. Демуцького).

Дипломи переможця ІІ ступеня отримали:
Хореографічне мистецтво: Кармалига Каріна (Уманська ЗОШ І-ІІІ ст. № 9), Діхтяр Діана (м. Жашків, Зразковий хореографічний колектив «Едем»), Руденко Каріна (Уманський НВК № 17 «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ»).

Образотворче мистецтво: Шапранова Крістіна, Доломанська Анна, Муковіз Іван (Уманська, ЗОШ І-ІІІ ст. № 11 ім. М. П. Бажана), Рубцов Володимир (Уманська ЗОШ І-ІІІ ст. №3 Уманської міської ради), Німенко Тетяна (Уманська ЗОШ І-ІІІ ст. №14);

Музичне мистецтво: Балагута Максим, Кравчук Анастасія (УНВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів№7 – колегіум»), Шульженко Анастасія (Уманський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №10» – медична гімназія).

Дипломи переможця ІІІ ступеня отримали:
Хореографічне мистецтво: Рабозей Анастасія, Туржанська Віталіна (Уманська ЗОШ І-ІІІ ст. № 9), Плахотнюк Марія (УНВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів№7 – колегіум»).

Образотворче мистецтво: Такова Ірина (Уманська ЗОШ І-ІІІ ст. №14), Гелем Анна (Юрківський НВК), Чапуріна Валерія, Кохан Олег (Уманська, ЗОШ І-ІІІ ст. № 11 ім. М. П. Бажана), Білецька Вероніка, Куцик Іванна, Мельник Аліна, Тонюк Даяна (Христинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2).

Музичне мистецтво: Каша Максим (Уманський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №10» – медична гімназія), Плюта Юлія (УГПК ім. Т. Г. Шевченка).

Подарунком для переможців олімпіади став спільний концерт за участі творчих колективів факультету мистецтв та Народного ансамблю танцю «Бесарабський сувенір» (м. Білгород-Дністровський).

По завершенню Дня Відкритих Дверей для гостей та учасників олімпіади було проведено екскурсію по університету.

Щиро вдячні керівнику Народного ансамблю танцю «Бесарабський сувенір», заслуженому працівнику культури України Мікуліну Івану Івановичу та методисту Білгород-Дністровського педагогічного училища Герасимовій Ірині Миколаївні за плідну співпрацю з факультетом мистецтв! З нетерпінням очікуємо на нові зустрічі!

Роздрукувати публікацію

Прокоментуй!  • листопада 25, 2017

Залишити коментарі:

 

АКТУАЛЬНІ НОВИНИ

25.05
Новини УДПУ ім. Павла Тичини
Нещодавно в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини відбувся творчий звіт майстер-класу «Театр слова», що успішно працює впродовж багатьох років на факультеті української філології. Під час заходу шанувальники красного Слова мали змогу вкотре відчинити двері в дивовижно яскравий світ спа [...]
УЧАСНИКИ МАЙСТЕР-КЛАСУ «ТЕАТР СЛОВА» ПІДГОТУВАЛИ ТВОРЧИЙ ЗВІТ
25.05
Новини УДПУ ім. Павла Тичини
Декан факультету соціальної та психологічної освіти, професор Оксана Олексіївна Кравченко та магістрант факультету соціальної та психологічної освіти Антоніна Кокоша взяли участь у першому Всеукраїнському семінарі «Кращі практики волонтерства UA», що відбувся в м. Черкаси Однією з головних цілей заходу було обговоре [...]
ПРЕДСТАВНИКИ УНІВЕРСИТЕТУ ВИВЧАЛИ ДОСВІД ОРГАНІЗАЦІЇ ВОЛОНТЕРСТВА
25.05
Новини УДПУ ім. Павла Тичини
23-24 травня 2018 р. на базі двох факультетів (природничо-географічного і факультету фізики, математики та інформатики) відбулася ювілейна міжнародна наукова конференція «Астрономічна школа молодих вчених». Із вітальним словом до учасників наукового зібрання звернувся перший проректор УДПУ імені Павла Тичини, доктор педа [...]
XX МІЖНАРОДНА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ «АСТРОНОМІЧНА ШКОЛА МОЛОДИХ ВЧЕНИХ»

НАША ПЕРЕВАГА - ЯКІСНА ОСВІТА

Факультет мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини готує спеціалістів за трьома напрямками:



КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Адреса: 20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28
Телефон: (04744) 3-23-23 – деканат
Факс: (04744) 3-53-08 – методист заочного відділу
E-mail:art_dekanat@meta.ua