ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ НА ФАКУЛЬТЕТІ МИСТЕЦТВ ВІДБУВСЯ ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

НА ФАКУЛЬТЕТІ МИСТЕЦТВ ВІДБУВСЯ ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

24 листопада на факультеті мистецтв відбувся День відкритих дверей. В аудиторії №101 зібралися майбутні абітурієнти з Черкащини, Одещини, Вінниччини та інших областей України. Серед присутніх гостей – учні закладів загальної освіти, і студенти професійно-технічних та закладів вищої освіти І-ІІ рівнів акредитації, перед якими постало питання щодо вибору майбутньої професії та подальшого професійного розвитку.

Декан факультету мистецтв, канд. пед. наук, доцент Терешко Інна Григорівна розповіла про зміст, форми, напрями, спеціальності підготовки фахівців, про можливість студентів навчатися за програмою подвійного диплому, стажуватися в іншому вищому навчальному закладі на території України чи поза її межами. Завідуючі кафедр та викладачі факультету ознайомили майбутніх абітурієнтів із специфікою освітніх програм за якими здійснюється підготовка фахівців та розповіли про можливості майбутнього працевлаштування.

Заступник декана з профорієнтаційної роботи, старший викладач кафедри хореографії та художньої культури Бикова Ольга Вікторівна надала вичерпну інформацію майбутнім абітурієнтам стосовно правил прийому до закладів вищої освіти, умов вступної компанії та проведення ЗНО в 2018 р.

Про можливості для самореалізації, які доступні для студентів факультету у вільний від навчання час розповіла заступник голови студентського самоврядування факультету Каріна Величко.

Для усіх бажаючих провели екскурсію аудиторіями університету. Гості переглянули виставку художніх робіт студентів та викладачів кафедри образотворчого мистецтва, побували в творчих майстернях, в музичному корпусі, в хореографічних класах.

Щиро вдячні всім, хто завітав на День відкритих дверей! З нетерпінням очікуємо на нові зустрічі!