ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ VІ ВСЕУКРАЇНСЬКА УЧНІВСЬКО-СТУДЕНТСЬКА ОЛІМПІАДА З ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА

VІ ВСЕУКРАЇНСЬКА УЧНІВСЬКО-СТУДЕНТСЬКА ОЛІМПІАДА З ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА

16 грудня 2022 року на базі кафедри образотворчого мистецтва факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбудеться VІ Всеукраїнська учнівсько-студентська олімпіада з образотворчого мистецтва (далі Олімпіада).

Метою Олімпіади є виявлення та підтримка талановитої молоді, стимулювання їх творчого розвитку, створення умов для розкриття творчого потенціалу обдарованої учнівської молоді в галузі образотворчого мистецтва.

До участі в Олімпіаді запрошуються:

• учні 9-11 класів закладів загальної середньої освіти;
  • учні позашкільних закладів (студій, гуртків тощо) віком від 15 до 17 років;
  • студенти ВНЗ І-ІІ рівня акредитації.

Важлива інформація: Учасники мають подати на розгляд журі фото своєї авторської, творчої роботи, виконаної в будь-якій художній техніці (живопис, графіка, декоративно-прикладне мистецтво), яка оцінюватиметься за 50- бальною шкалою.

Заповнені анкети учасників (форма додається) та фото робіт просимо надсилати на електронну адресу  kafedra_om@meta.ua  з поміткою «Олімпіада» не пізніше  1 грудня.

ПОЛОЖЕННЯ ПРО ОЛІМПІАДУ

Завантажити (PDF, 132KB)

7−11 ВЕРЕСНЯ 2020 ВІДБУДУТЬСЯ БЕЗКОШТОВНІ ВЕБІНАРИ КОМПАНІЇ CLARIVATE ПРО РЕСУРСИ, ЩО БУДУТЬ КОРИСНИМИ ДЛЯ УСПІШНОЇ НАУКОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ7−11 ВЕРЕСНЯ 2020 ВІДБУДУТЬСЯ БЕЗКОШТОВНІ ВЕБІНАРИ КОМПАНІЇ CLARIVATE ПРО РЕСУРСИ, ЩО БУДУТЬ КОРИСНИМИ ДЛЯ УСПІШНОЇ НАУКОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

Шановні колеги, запрошуємо Вас на безкоштовні вебінари компанії Clarivate про ресурси, що будуть корисними для успішної наукової діяльності. 7−11 вересня 2020 заплановано 12 вебінарів українською. Щодня пропонується нова тема, у

ПЕРЕГЛЯДИ З ФАХОВИХ ДИСЦИПЛІН СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО»!ПЕРЕГЛЯДИ З ФАХОВИХ ДИСЦИПЛІН СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО»!

Наприкінці травня на факультеті мистецтв відбувся перегляд академічних і творчих робіт студентів напряму підготовки «Образотворче мистецтво». Викладачі кафедри образотворчого мистецтва мали змогу оцінити студентські роботи, які виконувалися протягом другого семестру.

ІІІ РЕГІОНАЛЬНА УЧНІВСЬКА ОЛІМПІАДА З ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВАІІІ РЕГІОНАЛЬНА УЧНІВСЬКА ОЛІМПІАДА З ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА