ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІДБУЛАСЬ ХОРЕОГРАФІЧНА ВИСТАВА «КОЗА-ДЕРЕЗА НА НОВИЙ ЛАД».

ВІДБУЛАСЬ ХОРЕОГРАФІЧНА ВИСТАВА «КОЗА-ДЕРЕЗА НА НОВИЙ ЛАД».

1 червня, до Міжнародного дня захисту дітей кафедра хореографії та художньої культури презентувала хореографічну виставу «Коза-дереза на новий лад». Керівник проєкту – завідувач кафедри та художньої культури Ольга Бикова. Творча робота стала своєрідним підсумком вивчення ряду фахових дисциплін.

Здобувачі спеціальності 024 Хореографія, самостійно писали лібрето, займались підбором музичного матеріалу, постановкою дуетних та сольних номерів та створювали грим. Завдяки наполегливій праці, вони зуміли створити неймовірну казкову атмосферу і за допомогою мови танцю розповісти про хитру та норовливу героїню казки. Дійство подарувало маленьким глядачам та їх батькам позитивні враження, радість та щирі посмішки.

ВІДБУВСЯ ВИПУСКНИЙ АТЕСТАЦІЙНИЙ ЕКЗАМЕН ЗДОБУВАЧІВ 261-М ГРУПИ ОС «МАГІСТл²ДБУВСЯ ВИПУСКНИЙ АТЕСТАЦІЙНИЙ ЕКЗАМЕН ЗДОБУВАЧІВ 261-М ГРУПИ ОС «МАГІСТР»

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ НАРОДНИЙ АМАТОРСЬКИЙ АНСАМБЛЬ СУЧАСНОГО ТАНЦЮ «ВІЗАВІ»З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ НАРОДНИЙ АМАТОРСЬКИЙ АНСАМБЛЬ СУЧАСНОГО ТАНЦЮ «ВІЗАВІ»

Сьогодні, 1 квітня, виповнюється 24 роки з дня створення народного аматорського ансамблю сучасного танцю «Візаві» під керівництвом Андрощук Людмили Михайлівни, кандидата педагогічних наук, доцента, завідувача кафедри хореографії та художньої культури

25-26 квітня 2020 року в м. Львові відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс «Зірковий грамофон талантів». У номінації «Оригінальне мистецтво» жанрі «Інструментальна музика» Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини представляли: