ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІДКРИТЕ ЗАНЯТТЯ-ПРЕЗЕНТАЦІЯ РЕЗУЛЬТАТІВ САМОСТІЙНОЇ РОБОТИ СТУДЕНТІВ

ВІДКРИТЕ ЗАНЯТТЯ-ПРЕЗЕНТАЦІЯ РЕЗУЛЬТАТІВ САМОСТІЙНОЇ РОБОТИ СТУДЕНТІВ

27 березня в аудиторії № 11 музичного корпусу нашого університету викладачем Пиж’яновою Н.В. було проведено відкрите заняття-презентація результатів самостійної роботи студентів 12 групи мистецько-педагогічного факультету з дисципліни «Хорове диригування».

1

На занятті були присутні викладачі кафедри музичного мистецтва.

2

Студенти презентували результати власних наукових розвідок, у яких висвітлили творчий доробок, епоху, в якій творили відомі вітчизняні диригенти. Під час заняття відбулося обговорення ролі видатних сучасних диригентів у розвитку хорового мистецтва України.

4 3

Знайомство з творчістю видатних вітчизняних диригентів допоможе студентам зрозуміти велич їх культурної спадщини.

2 коментарі до “ВІДКРИТЕ ЗАНЯТТЯ-ПРЕЗЕНТАЦІЯ РЕЗУЛЬТАТІВ САМОСТІЙНОЇ РОБОТИ СТУДЕНТІВ”