ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО З ЧЕРГОВИМ ГРАН ПРІ

ВІТАЄМО З ЧЕРГОВИМ ГРАН ПРІ

Студенти та викладачі факультету мистецтв кафедри інструментального виконавства гідно представили Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини на ІV Всеукраїнському фестивалі-конкурсі інструментального, вокального, хореографічного, театрального мистецтв та театрів мод «Квітуча країна», який відбувся в м. Умань 10-11 жовтня 2015 року.

У номінації «дуети» Гран Прі отримав інструментальний дует «Elegante» у складі студентки ІV курсу Єлени Васич та викладача кафедри інструментального виконавства Анатолія Коваленка. Художній керівник – Анатолій Коваленко.

У номінації «тріо» Гран Прі отримав інструментальний колектив «Srbian star» у складі студентів ІV курсу спеціальності «Музичне мистецтво» Йована Дрманича, Александра Джорджевича, Дарко Марковича. Художній керівник – доктор педагогічних наук, професор Олена Устименко-Косоріч.

ВІТАЄМО З ЧЕРГОВИМ ГРАН ПРІ

Вітаємо з перемогою та званням лауреатів ІV Всеукраїнського фестивалю-конкурсу!