Сьогодні свій День народження відзначає заступник декана факультету мистецтв з наукової роботи, художній керівник народного аматорського інструментального ансамблю «Акварелі», кандидат педагогічних наук, доцент кафедри інструментального виконавства Калабська Віра Степанівна!
![](https://mpf.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/10/Kalabska_2019.jpg)
Шановна Віро Степанівно! Вітаємо Вас з Днем народження!
Хочемо побажати Вам щастя, здоров’я, сімейного благополуччя, творчого натхнення, здійснення заповітних бажань, завжди святкового настрою і позитивних думок. Нехай кожен день приносить яскраві враження, приємні сюрпризи і нові знайомства.
Адміністрація та співробітники
факультету мистецтв
Дякую!