ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

29 травня свій День народження відзначає майстер виробничого навчання кафедри образотворчого мистецтва Білоус Аліса Олександрівна.

Шановна імениннице! Вітаючи з нагоди цього свята, від усього серця зичимо Вам щастя, здоров’я, кохання, натхнення та добробуту. Хай кожен день буде наповнений  гарним настроєм, яскравими моментами та незабутніми  враженнями!

Адміністрація факультету мистецтв,
колектив кафедри образотворчого мистецтва