ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

15 березня свій День народження відзначає кандидат педагогічних наук, доцент кафедри образотворчого мистецтва Базильчук Леонід Володимирович!

Шановний Леоніде Володимировичу! Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого Дня народження! Від усього серця бажаємо Вам міцного здоров’я та життєвої наснаги, професійних успіхів та особистих творчих досягнень, сімейного щастя, злагоди та добробуту у Вашій оселі! Нехай здійснюються Ваші заповітні мрії, реалізовуються сміливі плани та ідеї, а будь-які повороти долі завжди відкривають лише нові обрії майбутніх перспектив! Нехай завжди й у всьому Вас супроводжують удача, непохитна воля та оптимізм!

Адміністрація факультету мистецтв,
кафедра образотворчого мистецтва