ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!!!

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!!!

14 вересня  свій ювілейний День народження святкує  Народний артист України,  професор кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін Гнатюк Микола Васильович.

Шановний  Микола Васильович!  Прийміть щирі та сердечні вітання з нагоди Вашого 65-річчя.

Бажаємо Вам цікавих ідей і творчих знахідок у роботі, повноти і неповторності життя, невичерпних творчих сил і натхнення, справжнього щастя та щирої людської вдячності.
Нехай доля шле Вам добро і щастя, міцне здоров’я та достаток,  а в майбутньому на Вас чекає ще багато наповнених корисними справами і земними радощами років!

За роком рік життя невпинно лине,

Дарує весен веселковий час.

У цю прекрасну ювілейну днину

Вітання щирі Ви прийміть від нас.

Хай доля  шле добро і щастя,

Міцне здоров”я, море благ земних,

А щедрі дні, мов рушники квітчасті,

Нехай ще довго стеляться до ніг.

Адміністрація факультету ,  кафедра музикознавства та
вокально-хорових дисциплін.