ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні свій День народження відзначає старший викладач кафедри образотворчого мистецтва Семенова Олена Віталіївна!

Шановна Олено Віталіївно!

Вітаємо Вас з Днем народження! Від усього серця бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, невичерпної енергії, творчої наснаги, здійснення всіх мрій та задумів! Нехай кожен день приносить цінний досвід, дарує позитивні емоції і надихає на нові звершення!

Адміністрація факультету мистецтв,
колектив кафедри образотворчого мистецтва

ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ ПРАЦІВНИКА ОСВІТИПРИВІТАННЯ З ДНЕМ ПРАЦІВНИКА ОСВІТИ

Шановні викладачі! Щиро вітаємо Вас з професійним святом! Висловлюємо Вам сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей і рідного