ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ РІДНОЇ МОВИ

ВІТАЄМО З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ РІДНОЇ МОВИ

Дорогі друзі!

Кожного року 21 лютого увесь світ відзначає Міжнародний день рідної мови.
Рідна мова – одне з найцінніших надбань, які створили й залишили нам наші попередники. Мова є душею нації, її генетичним кодом, у її глибинах народилося багато з того, чим може гордитися наш народ.

Українська мова пройшла нелегкий шлях. Однак, попри всі перешкоди, для багатьох мільйонів людей вона була і є рідною, є мовою їхніх дідів, батьків і буде також мовою їхніх дітей. Ми щиро віримо, що краса і сила української мови пригорне до себе серця мільйонів інших людей.
Сучасний світ знає, що державність мови є універсальною формою об’єднання людей в одне ціле, в один народ. Це важливий чинник самовизначення нації, надійна основа розвитку країни.
Вітаємо Вас, дорогі друзі, з міжнародним днем рідної мови. Нехай материнське слово буде для всіх нас оберегом. Щастя Вам, добра, нових здобутків в ім’я України!

ВІТАЄМО З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ РІДНОЇ МОВИ

Адміністрація факультету