ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ МАЦУЛЕВИЧ ЄЛИЗАВЕТУ!

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ МАЦУЛЕВИЧ ЄЛИЗАВЕТУ!

Мацулевич Єлизавета, студентка 1 го курсу спеціальності 024 Хореографія факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини стала переможцем найпрестижнішого турніру з бальних танців International Championships 2021, який проходив в Англії з 27.09 – 2.10.21, на якому посіла 1 місце у категорії до 21 року за Латиноамериканською програмою.

У жовтні місяці 2021року проходив міжнародний турнір бального танцю у Польщі, де Єлизавета Мацулевич та її партнер Євген Борушко впевнено виграли турнір у категорії Латина до 21 року, а також увійшли до фіналу у категорії дорослі.
Також З 10.11.21 – 15.11.21 в місті Ассен (Голландія) проходив Чемпіонат світу 2021 Єлизавета Мацулевич та її партнер Євген Борушко стали віце чемпіони світу в категорії до 21 року (2 місце)
Єлизавета Мацулевич отримала подяку від очільника Міністерства молоді і спорту України Вадима Гутцайта.

«МІКІНДІВСЬКІ ПЛЕНЕРИ» В ХУДОЖНЬОМУ МУЗЕЇ«МІКІНДІВСЬКІ ПЛЕНЕРИ» В ХУДОЖНЬОМУ МУЗЕЇ

Нещодавно студенти першого та другого курсу спеціальності 014 Середня освіта (Образотворче мистецтво) на чолі з кураторами – викладачами Горчинською Тетяною Сергіївною та Білоус Алісою Олександрівною відвідали виставку «Мікіндівські пленери», яка демонструється в

ВІДБУВСЯ ЗАХИСТ МАГІСТЕРСЬКИХ РОБІТВІДБУВСЯ ЗАХИСТ МАГІСТЕРСЬКИХ РОБІТ

23 січня 2017 року на кафедрі інструментального виконавства відбувся захист магістерських робіт студентів денної форми навчання спеціальності 8.02020401 «Музичне мистецтво», спеціалізації: фортепіано, струнні інструменти, народні інструменти, духові інструменти.

ВІДБУЛИСЯ ЗБОРИ ДЛЯ БАТЬКІВ ПЕРШОКУРСНИКІВВІДБУЛИСЯ ЗБОРИ ДЛЯ БАТЬКІВ ПЕРШОКУРСНИКІВ

Нещодавно на мистецько-педагогічному факультеті відбулися традиційні збори для батьків першокурсників. Зібрання відкрила декан факультету, кандидат історичних наук, доцент Олена Володимирівна Дудник. Очільник факультету підвела підсумки перших місяців навчання, озвучила основні