ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО З РІЗДВОМ ВІРЯН РИМО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ!

ВІТАЄМО З РІЗДВОМ ВІРЯН РИМО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ!

Щороку 25 грудня Римо-католицька церква відзначає День народження Ісуса Христа. Вітаємо з Різдвом вірян Римо-католицької церкви!

У цей світлий день бажаємо миру та спокою у кожному домі, любові та взаєморозуміння, достатку та благополуччя, душевної гармонії та рівноваги!

Нехай Різдвяна зірка запалить у ваших серцях вогонь віри та любові, надії та оптимізму, наснаги та невичерпної енергії! Щастя, міцного здоров’я та здійснення найзаповітніших бажань!