ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАННЯ З ДНЕМ СОБОРНОСТІ ТА СВОБОДИ УКРАЇНИ

ВІТАННЯ З ДНЕМ СОБОРНОСТІ ТА СВОБОДИ УКРАЇНИ

З ДНЕМ СОБОРНОСТІ ТА СВОБОДИ УКРАЇНИ

ШАНОВНІ ВИКЛАДАЧІ, ДОРОГЕ СТУДЕНТСТВО!

Щорічно 22 січня український народ відзначає День Соборності та свободи України. Це свято нагадує нам, що ми є незалежною, соборною державою, ми – єдиний народ!
Отож, прийміть найкращі привітання з нагоди найвеличнішого свята українського народу! Нехай же наша державницька діяльність позначається добрими справами, спрямованими на розвиток і зміцнення Батьківщини, на добробут і розквіт духовності народу.
Хай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас для здійснення високої мети – процвітання соборної незалежної демократичної України. Нехай день прийдешній принесе нам світле почуття радості від усвідомлення власної причетності до розбудови економічної, духовно багатої, вільної і демократичної держави!
Зичимо всім Вам МИРУ, здоров’я і злагоди, сил та натхнення, успіхів та глибокої віри у гідне майбутнє рідного краю та України!
В єдності – наша сила! Тож слава Україні та її народові! Зі святом Вас!

З ДНЕМ СОБОРНОСТІ ТА СВОБОДИ УКРАЇНИ

22 січня о 14.30 у місті Умань відбудеться захід Всеукраїнського єднання з нагоди Дня Соборності України та річниці проголошення 1919 року Акту возз’єднання Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки. Місце проведення урочистостей – центральна площа міста.
Закликаємо підтримати громадську акцію “Ланцюг Єднання” як символ духовної єдності українського народу. Вийдіть та станьте частинкою символічного ланцюга єднання українців!

В єдності – наша сила!

З повагою, адміністрація факультету