ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВИПУСКНА АТЕСТАЦІЯ ЗДОБУВАЧІВ ОС «БАКАЛАВР» СПЕЦІАЛЬНОСТІ 0.14 СЕРЕДНЯ ОСВІТА (ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО)

Нещодавно на факультеті мистецтв УДПУ імені Павла Тичини завершилася випускна атестація на здобуття ОС «Бакалавр» спеціальності 014 Середня освіта (Образотворче мистецтво), заочної форми навчання. 3 червня відбувся  «Випускний екзамен з методики навчання образотворчого мистецтва», а 10 червня – захист кваліфікаційної роботи.

Екзаменаційна комісія була затверджена наказом ректора у складі:

• Семенова Олена Віталіївна (голова комісії ОС «бакалавр», кандидат педагогічних наук, доцент, кафедри образотворчого мистецтва Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини);
  • Король Анатолій Миколайович (заступник голови комісії, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри образотворчого мистецтва);
  • Горчинська Тетяна Сергіївна (секретар комісії, майстер виробничого навчання кафедри образотворчого мистецтва).

Екзаменатори:

• Музика Ольга Яношівна, кандидат педагогічних наук, доцент, в.о. завідувача  кафедри образотворчого мистецтва;
  • Побірченко Олена Михайлівна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри образотворчого мистецтва;
  • Пічкур Микола Олександрович, кандидат педагогічних наук, професор, професор кафедри образотворчого мистецтва;
  • Юрійчук Ганна Іванівна, директор Уманської дитячої школи мистецтв «Антарес».

Випускна атестація проходила у спокійній, діловій атмосфері. Члени ЕК проявили належний професіоналізм при оцінюванні відповідей випускників, які продемонстрували достатній рівень теоретичної та практичної підготовки, дали вичерпні відповіді на додаткові запитання.

Вітаємо наших випускників з успішним складанням випускної атестації та присвоєнням кваліфікації «вчитель образотворчого мистецтва»!  Бажаємо міцного здоров’я, успіхів у професійній та творчій діяльності, невичерпного джерела натхнення та креативних ідей, а головне – Перемоги нам усім !!!

ФЕСТИВАЛЬ ЛІТЕРАТУРНОГО ЧИТАННЯ В М. ТАЛЛІН ПРИСВЯЧЕНИЙ УКРАЇНСЬКІЙ ПОЕЗІЇ.ФЕСТИВАЛЬ ЛІТЕРАТУРНОГО ЧИТАННЯ В М. ТАЛЛІН ПРИСВЯЧЕНИЙ УКРАЇНСЬКІЙ ПОЕЗІЇ.

25-29 травня 2022 року Міністерством культури Естонії, у м. Таллінн, проведено Міжнародний літературний фестиваль «Head Read». Учасники заходу були представники літературної та музичної еліти європейських країн (Естонії, Норвегії, Франції, Італії, Іспанії,

РОЗПОЧАТО НОВИЙ КОНКУРС ДЛЯ СТУДЕНТІВ ЗВО УКРАЇНИ В МЕЖАХ ПРОЕКТУ «SCHOLARSHIP В УКРАЇНІ»РОЗПОЧАТО НОВИЙ КОНКУРС ДЛЯ СТУДЕНТІВ ЗВО УКРАЇНИ В МЕЖАХ ПРОЕКТУ «SCHOLARSHIP В УКРАЇНІ»

Шановне студентство! У 2018 році розпочався соціальний проект «Scholarship в Україні», в якому українські студенти можуть отримати гранти на сплату навчання у вищих навчальних закладах та коледжах України або сплату