20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28

+380474432323 - деканат

+380474435308 - методист заочного відділу

English Ukrainian

ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВИПУСКНІ ЕКЗАМЕНИ СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО» ОС «МАГІСТР»

ВИПУСКНІ ЕКЗАМЕНИ СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО» ОС «МАГІСТР»

17-18 грудня 2019 року відбулися випускні кваліфікаційні екзамени магістрів денної та заочної форм навчання факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Склад екзаменаційної комісії затверджений наказом ректора: Сотська Галина Іванівна  (голова комісії ОС «магістр», доктор педагогічних наук, професор, заступник директора з науково-експериментальної роботи Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих НАПН України),  Терешко Інна Григорівна (заступник голови екзаменаційної комісії, кандидат педагогічних наук, доцент, декан факультету мистецтв УДПУ імені Павла Тичини),  Горчинська Тетяна Сергіївна (секретар комісії на денній та заочній формі навчання, старший лаборант кафедри образотворчого мистецтва).
Екзаменатори: Музика Ольга Яношівна (кандидат педагогічних наук, доцент, завідувачка кафедри образотворчого мистецтва); Король Анатолій Миколайович (кандидат педагогічних наук, доцент кафедри образотворчого мистецтва), Гагарін Микола Іванович (кандидат педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки та освітнього менеджменту), Якимчук Ірина Павлівна (кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології).

Комплексний кваліфікаційний екзамен з педагогіки, психології і методики навчання образотворчого мистецтва пройшов у спокійній, діловій і принциповій атмосфері. Усі члени ЕК та екзаменатори проявили належний професіоналізм у його проведенні та оцінюванні відповідей студентів-випускників.

Екзамен включав питання з педагогіки, психології, а також із теорії, історії та методики  образотворчого мистецтва. Питання охоплювали такі розділи як: історичний аспект розвитку теорії та методики образотворчого мистецтва; види образотворчого мистецтва, їх зміст; організація процесу навчання образотворчому мистецтву школярів в урочній та позаурочній діяльності. Усі питання мають вихід на практику сучасної школи.

Варто відзначити студентів, які отримали найвищий бал – Альошкіна Софія, Дяченко Ріта, Іщук Анжеліка, Осьмірко Надія, Середенко Альона – денна форма навчання. Кирилюк Олександра, Харитонов Володимир, Зіноватна Анна – заочна форма навчання.

Бажаємо нашим випускникам подальших творчих і наукових злетів, успіхів і самореалізації!!!

Залишити відповідь

Схожі новини

ДО УВАГИ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ!ДО УВАГИ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ!

Шановні студенти! Відповідно до наказу Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини №284 о/д від 12.03.2020 року «Про заходи щодо запобігання захворювань, викликаних коронавірусом COVID-19» та листа Міністерства освіти і

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні свій День народження святкує кандидат педагогічних наук, доцент кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін Владислав Анатолійович Гусак! Шановний Владислав Анатолійович! Щиро вітаємо Вас з Днем народження! Хай дороги стеляться крилато,

ПЕДАГОГІЧНА ПРАКТИКА ЯК ПОЄДНАННЯ І РЕАЛІЗАЦІЯ ТЕОРЕТИЧНИХ ЗНАНЬ ТА ПРАКТИЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ СТУДЕНТІВПЕДАГОГІЧНА ПРАКТИКА ЯК ПОЄДНАННЯ І РЕАЛІЗАЦІЯ ТЕОРЕТИЧНИХ ЗНАНЬ ТА ПРАКТИЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ СТУДЕНТІВ

Педагогічна практика є важливою частиною навчально-виховного процесу в ході якого проходить безпосереднє поєднання і реалізація теоретичних знань, що отримують студенти на заняттях з їх практичною діяльністю в якості педагогів. Це