ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ З НАЙКРАЩИМИ ПОБАЖАННЯМИ В ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ!

З НАЙКРАЩИМИ ПОБАЖАННЯМИ В ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ!

27 квітня свій День народження відзначає кандидат педагогічних наук, доцент кафедри образотворчого мистецтва Сирота Всеволод Маркович.

Шановний Всеволоде Марковичу! Від щирого серця вітаємо Вас з Днем народження! Бажаємо Вам міцного здоров’я, щястя, удачі, родинного затишку, благополуччя та достатку. Нехай збуваються мрії, множаться можливості, успішно йдуть всі справи й вистачає сил і енергії для нових звершень! Хай кожен день буде наповнений сонячним світлом, яскравими барвами та натхненням!

З повагою, адміністрація
та колектив співробітників факультету мистецтв

ІНСТРУМЕНТАЛЬНЕ МИСТЕЦТВО ОБ’ЄДНУЄ ТВОРЧУ МОЛОДЬІНСТРУМЕНТАЛЬНЕ МИСТЕЦТВО ОБ’ЄДНУЄ ТВОРЧУ МОЛОДЬ

Розвиток музичних і творчих здібностей дітей – важливе завдання кожного суспільства, яке прагне забезпечити духовне здоров’я нації. Одним із закладів позашкільної освіти Кіровоградської області, який піклується про музично обдарованих дітей