ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ В ІІ ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ СТУДЕНТСЬКІЙ НАУКОВІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ “МИСТЕЦЬКА ОСВІТА В КОНТЕКСТІ ЄВРОІНТЕГРАЦІЙНИХ ПРОЦЕСІВ”

Студконф

Шановні студенти!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі ІІ Всеукраїнської студентської наукової конференції «Мистецька освіта у контексті євроінтеграційних процесів», яка відбудеться 02 квітня 2015 р. на базі мистецько-педагогічного факультету Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Робота конференції планується за напрямами: музичне мистецтво, образотворче мистецтво, декоративно-прикладне мистецтво, мистецтво дизайну, хореографічне мистецтво.
Робочі мови конференції: українська, російська.

Завантажити (PDF, 304KB)

Організаційний комітет

АВТЕНТИЧНІ ШЕВЧЕНКОВІ МІСЦЯ У ЕТЮДАХ СТУДЕНТІВ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВАВТЕНТИЧНІ ШЕВЧЕНКОВІ МІСЦЯ У ЕТЮДАХ СТУДЕНТІВ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ

Група студентів факультету мистецтв у складі: Косяченко Катерини, Попсуй Олени, Садового Назара та Саркарова Олеся, під керівництвом старшого викладача Короля Анатолія Миколайовича, брали активну участь у роботі Четвертого пленеру «Акварелі