ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЗАПРОШУЄМО НА ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

ЗАПРОШУЄМО НА ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

Мистецько-педагогічний факультет Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини запрошує на День відкритих дверей, який відбудеться 23 січня 2015 року о 10:00 год.

У програмі заходу:

• ознайомлення з особливостями вступної кампанії 2015 року;
  • презентація факультету;
  • майстер-класи;
  • екскурсії;
  • виставка досягнень;
  • індивідуальні профорієнтаційні консультації.

ЗАПРОШУЄМО НА ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

Захід відбудеться за адресою: вул. Садова, 28, м. Умань (новий корпус педагогічного університету; реєстрація з 09.00 до 10.00).

Адміністрація факультету