ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЗАПРОШУЄМО ВЗЯТИ УЧАСТЬ У СТУДЕНТСЬКІЙ НАУКОВІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ “МИСТЕЦЬКА ОСВІТА У КОНТЕКСТІ ЄВРОІНТЕГРАЦІЙНИХ ПРОЦЕСІВ”

28 квітня 2016 року на базі факультету мистецтв УДПУ імені Павла Тичини відбудеться ІІІ Всеукраїнська студентська конференція «Мистецька освіта у контексті євроінтеграційних процесів».

Конференція студентська

Регламент роботи конференції:

9.00 – 15.30 «Мистецький вернісаж»:
– виставка творчих робіт студентів факультету мистецтв спеціальності «Образотворче мистецтво» (вестибюль корпусу № 3)

09.00 – 09.30 реєстрація учасників конференції (вестибюль корпусу № 3)

9.30 – 10.30 пленарне засідання (аудиторія № 101)

10.30 – 11.20 майстер-клас «Особливості джазового вокалу і формування творчо-імпровізаційного потенціалу особистості» з джазового вокалу викладача Балтської школи мистецтв Камінського В. В. (актова зала корпусу № 3)

12.30 – 13.30 майстер-клас «Аспекти практичної роботи з навчальним хором» з хорового диригування студенів класу старшого викладача кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін УДПУ імені Павла Тичини Ятло Л. Г.

Звітний концерт народного академічного хору «Юність», художній керівник Ятло Л. Г. (актова зала корпусу № 3)

12.30 – 13.30 майстер-клас «Писанки Черкащини» (аудиторія № 106)

14.00 – 15.00 секційні засідання (аудиторії №№ 11 (музкорпус), 101, 106)

15.00 – 15.30 підведення підсумків роботи конференції (аудиторії №№ 11 (музкорпус), 101, 106)