ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЗАПРОШУЄМО ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ІНТЕРНЕТ-КОНКУРСІ ХУДОЖНЬОЇ ТВОРЧОСТІ «ОДЯГНУЛА УКРАЇНА ВИШИВАНКУ – ТО СИМВОЛ ЇЇ Й ОБЕРІГ»

Мета конкурсу: Виховання у молодого покоління національно-патріотичних почуттів, любові до Батьківщини, шанобливого ставлення до національних традицій, культури, історії нашої держави та реалій сьогодення.

Завдання конкурсу:

• виявлення і підтримка талановитих дітей та молоді в реалізації їх творчого потенціалу, розкриття уяви та фантазії;
  • популяризація різних видів образотворчого мистецтва, народної творчості;
  • підтримка миру та територіальної цілісності України;
  • відродження, збереження і розвиток національної культури.

Номінації конкурсу:

• Графіка
  • Живопис
  • Digital art (Цифрове мистецтво)
  • Декоративно-прикладне мистецтво

Для участі у конкурсі необхідно подати заявку і якісну фотографію роботи в електронному варіанті для офіційного каталогу інтернет-конкурсу. Заявка на кожного учасника заповнюється на окремому бланку. Подача заявок здійснюється до 15 листопада 2023 року на адресу оргкомітету конкурсу: e-mail: kafedra_om@meta.ua  з поміткою «Інтернет-конкурс».

Положення про конкурс

Завантажити (DOCX, 790KB)

ОГОЛОШЕННЯ! МАЙСТЕР-КЛАС «ФОРМИ І МЕТОДИ РЕПЕТИЦІЙНОЇ ТА ТВОРЧОЇ РОБОТИ В ДИТЯЧОМУ ХОРІ»ОГОЛОШЕННЯ! МАЙСТЕР-КЛАС «ФОРМИ І МЕТОДИ РЕПЕТИЦІЙНОЇ ТА ТВОРЧОЇ РОБОТИ В ДИТЯЧОМУ ХОРІ»

19 жовтня 2013 року о 12.00 годині, в приміщені Дитячої вокально-хорової школи Фонду «АЕДА» за адресою – вул. Піонтковського, 12, відбудеться майcтер-клас викладачів УДПУ імені Павла Тичини, доцента кафедри музичного мистецтва