ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЗАВЕРШАЛЬНИЙ ЕТАП КОНКУРСУ «МИ МАЛЮЄМО ВЕСНУ»

ЗАВЕРШАЛЬНИЙ ЕТАП КОНКУРСУ «МИ МАЛЮЄМО ВЕСНУ»

15 березня о 15:00 год. на базі факультету мистецтв відбувся ІІІ, завершальний етап загальноміського конкурсу дитячої творчості «Ми малюємо весну», в якому взяли участь учні 9-11 класів, найстарші його учасники!

Методист з навчально-виховної роботи методичного кабінету відділу освіти Інна Толобистюк побажала успіхів учасникам конкурсу і оголосила склад журі: викладачі кафедри образотворчого мистецтва, доценти Ольга Музика (голова журі),  Леонід Базильчук, Олена Семенова, Тетяна Горчинська.

Юні художники протягом 2 годин натхненно працювали за мольбертами над образом весни, приходу якої чекали цілу зиму! Члени журі, проаналізувавши роботи конкурсантів, визначили переможців, хоч це було нелегко, адже кожен малюнок був цікавим і неповторним! У кожного своє авторське бачення образу Весни! Отже, порадившись, журі вирішило розподілити конкурсні роботи за трьома номінаціями, і визначити переможців:

Номінація «Реалістичний живопис»

1 місце:
Марценюк Дар’я, учениця 10-А класу Навчально-виховного комплексу «Уманська міська гімназія – школа естетичного виховання»;
Зозуля Аліна, учениця 10-А класу Навчально-виховного комплексу «Уманська міська гімназія – школа естетичного виховання».

2 місце:
Чапуріна Валерія, учениця 10-А класу Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №11 ім. М.П. Бажана.

3 місце:
Крікер Анна, учениця 9 класу Уманського   навчально-виховного   комплексу № 17 «Загальноосвітня школа I-III ступенів – дошкільний навчальний заклад»;
Жук Валерія, учениця 10-Б класу Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №11 ім. М.П. Бажана.

Номінація «Символічний живопис»

1 місце:
Хребтова Тетяна, вихованка Будинку дитячої та юнацької творчості;
Половець Яна, учениця 11 класу Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 ім.В.І.Чуйкова.
Сулима Анна, вихованка Будинку дитячої та юнацької творчості;
Москович Олександра, учениця 11 класу Уманського навчально-виховного   комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7 – колегіум».
3 місце:
Плахотнюк Марія, учениця 9-Б класу Уманського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7 – колегіум»;
Уманець Марія, учениця Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8;
Кондратюк Дана, учениця 9-Б класу Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 ім.В.І. Чуйкова.

Номінація «Графіка»

Самар Марія, учениця 10-А Загальноосвітньої школи  І – ІІІ ступенів №4;
Цуркан Дар’я, учениця 10-В Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №14

Відзнака:
Куліш Анастасія, учениця 10-Б класу Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №14

Щиро вітаємо переможців конкурсу! Бажаємо творчого натхнення на нові проекти! Миру, сонечка і тепла! Чекаємо у наступному році!