Головна » НОВИНИ САЙТУ » ЗУСТРІЧ З МИТЦЯМИ-ВОЛОНТЕРАМ

ЗУСТРІЧ З МИТЦЯМИ-ВОЛОНТЕРАМ

Роздрукувати публікацію

19 травня  на базі Регіонального науково-творчого центру художньої освіти і майстерності факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбулася зустріч здобувачів вищої освіти з уманськими митцями-волонтерами: Сергієм Шандрою, Василем Власюком,  Ларисою Гоменюк, В’ячеславом Запісецьким, Анастасією та Костянтином Шепетами.

З перших днів повномасштабного вторгнення росії уманські митці займаються творчою діяльністю для підтримки волонтерських потреб. Художники розповіли здобувачам про особливості творчого становлення сучасного майстра, ознайомили слухачів зі своїми творчими доробками, серед яких живописні та графічні роботи, ілюстрації, комп’ютерна графіка.

Значну увагу митці приділили питанню волонтерства, зокрема участі у аукціонах, виручені кошти з яких перераховуються на допомогу нашим воїнам.

 Одним з таких проектів була робота над розписом військових шоломів на патріотичну тематику, який вилився у виставку «Шоломи волі» представлену в Черкаському художньому музеї.

Зустріч не залишила учасників байдужими. Художники поділилися захопливими реальними історіями зі своєї мистецької та волонтерської діяльності, розповіли про вже написані твори, поділилися планами на свою майбутню діяльність. Доповідачі зачарували учасників зустрічі своєю надзвичайно актуальною, сильною, життєстверджуючою та натхненною роботою.

Дякуємо митцям за їх внесок в нашу майбутню Перемогу! Тримаймо стрій! Все буде Україна!

 

20 Травня, 2023

КОНТАКТНІ ДАНІ АДМІНІСТРАТОРА САЙТУ

Анатолій Петренко
Телефон: +38 (097)-634-23-02
Email: fm@udpu.edu.ua
Сторінка у facebook

НАША ПЕРЕВАГА - ЯКІСНА ОСВІТА

Факультет мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини готує спеціалістів за трьома напрямками:

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Адреса: 20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28
Телефон: (04744) 3-23-23 – деканат
Факс: (04744) 3-53-08 – методист заочного відділу
E-mail:art_dekanat@meta.ua

Роздрукувати публікацію