20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28

+380474432323 - деканат

+380474435308 - методист заочного відділу

English Ukrainian

ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЗУСТРІЧ З МИТЦЯМИ-ВОЛОНТЕРАМ

ЗУСТРІЧ З МИТЦЯМИ-ВОЛОНТЕРАМ

19 травня  на базі Регіонального науково-творчого центру художньої освіти і майстерності факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбулася зустріч здобувачів вищої освіти з уманськими митцями-волонтерами: Сергієм Шандрою, Василем Власюком,  Ларисою Гоменюк, В’ячеславом Запісецьким, Анастасією та Костянтином Шепетами.

З перших днів повномасштабного вторгнення росії уманські митці займаються творчою діяльністю для підтримки волонтерських потреб. Художники розповіли здобувачам про особливості творчого становлення сучасного майстра, ознайомили слухачів зі своїми творчими доробками, серед яких живописні та графічні роботи, ілюстрації, комп’ютерна графіка.

Значну увагу митці приділили питанню волонтерства, зокрема участі у аукціонах, виручені кошти з яких перераховуються на допомогу нашим воїнам.

 Одним з таких проектів була робота над розписом військових шоломів на патріотичну тематику, який вилився у виставку «Шоломи волі» представлену в Черкаському художньому музеї.

Зустріч не залишила учасників байдужими. Художники поділилися захопливими реальними історіями зі своєї мистецької та волонтерської діяльності, розповіли про вже написані твори, поділилися планами на свою майбутню діяльність. Доповідачі зачарували учасників зустрічі своєю надзвичайно актуальною, сильною, життєстверджуючою та натхненною роботою.

Дякуємо митцям за їх внесок в нашу майбутню Перемогу! Тримаймо стрій! Все буде Україна!

 

Схожі новини

ВІТАЄМО ЛАУРЕАТІВ ІХ МІЖНАРОДНОГО ПОЛІКУЛЬТУРНОГО ФЕСТИВАЛЮ-КОНКУРСУ «ПЕРЕЯСЛАВСЬКИЙ ДИВОГРАЙ» 2022ВІТАЄМО ЛАУРЕАТІВ ІХ МІЖНАРОДНОГО ПОЛІКУЛЬТУРНОГО ФЕСТИВАЛЮ-КОНКУРСУ «ПЕРЕЯСЛАВСЬКИЙ ДИВОГРАЙ» 2022

25-26 травня 2022 року в м. Переяслав відбувся ІХ Міжнародний полікультурний фестиваль - конкурс «Переяславський дивограй». В якому взяли участь танцювальні колективи Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини: Народний аматорський

ЛЕКЦІЯ З ІСТОРІЇ УКРАЇНСЬКОГО ДЕРЖАВОТВОРЕННЯ ДЛЯ СТУДЕНТІВ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВЛЕКЦІЯ З ІСТОРІЇ УКРАЇНСЬКОГО ДЕРЖАВОТВОРЕННЯ ДЛЯ СТУДЕНТІВ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ

2 вересня для студентів факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини було проведено перше лекційне заняття, що ґрунтувалося принципах Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді, затвердженої наказом МОН

МАЙСТЕР-КЛАС ІЗ ПЕТРИКІВСЬКОГО РОЗПИСУМАЙСТЕР-КЛАС ІЗ ПЕТРИКІВСЬКОГО РОЗПИСУ

Викладач кафедри образотворчого мистецтва Король Анатолій Миколайович вирішив поділитись своїми творчими секретами, напрацьованими десятиліттями і провів майстер-клас з петриківського розпису для вихованців та учителів Кривоозерського будинку дитячої творчості Миколаївської області.