ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІДБУЛАСЯ КОНЦЕРТНА ПРОГРАМА ПІДГОТОВЛЕНА ДЛЯ УЧАСНИКІВ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ПОЛІТОЛОГІЇ

22 квітня 2015 року студенти та викладачі мистецько-педагогічного факультету вкотре демонстрували свою майстерність для учасників ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з навчальної дисципліни «Політологія», студентів-представників 29 вищих навчальних закладів із різних регіонів України.
Відкривали концертну програму учасники народного аматорського ансамблю народного танцю «Яворина» хореографічною композицією «Привітальна» (художній керівник – Сергій Куценко).

_DSC9077

Пісні патріотичної тематики дарували гостям учасники чоловічого вокального тріо «Гонта» у складі викладачів мистецько-педагогічного факультету, заслужених працівників культури України Василя Семенчука, Петра Волошина та Валентина Купчика (художній керівник – Валентин Купчик).

_DSC9093

Пісні «Ой, ти дубе, дубе…», «В’язанка» та ін. прозвучали у виконанні фольклорного ансамблю «Софія» (художній керівник – Василь Семенчук).

_DSC9082

Справжню магію матінки природи продемонстрували учасники народного аматорського ансамблю сучасного танцю «Візаві» в хореографічній композиції «Пори року» (художній керівник – Людмила Андрощук).

_DSC9100

Завершив концертну програму своїм неперевершеним співом український народний хор «Кобзар» (художній керівник – Василь Семенчук).

_DSC9091

Дякуємо глядачам за оплески та овації подаровані учасникам концерту!