20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28

+380474432323 - деканат

+380474435308 - методист заочного відділу

English Ukrainian

ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІДБУВСЯ IV ФЕСТИВАЛЬ ХОРЕОГРАФІЧНОГО МИСТЕЦТВА ІМЕНІ ВАДИМА КОСТРИЦІ «НА КИЧЕРІ»

ВІДБУВСЯ IV ФЕСТИВАЛЬ ХОРЕОГРАФІЧНОГО МИСТЕЦТВА ІМЕНІ ВАДИМА КОСТРИЦІ «НА КИЧЕРІ»

30 квітня, у приміщенні Міського будинку культури відбувся IV фестиваль хореографічного мистецтва імені Вадима Костриці «На Кичері».
Цьогоріч фестиваль розквітнув яскравими барвами народної хореографії. Уже четвертий рік поспіль учасником фестивалю став народний аматорський ансамбль народного танцю «Яворина», керівником якого з 1992 по 1995 рік був заслужений працівник культури України Вадим Васильович Костриця. Сьогодні колектив очолює старший викладач кафедри хореографії та художньої культури – Сергій Куценко.

ВІДБУВСЯ IV ФЕСТИВАЛЬ ХОРЕОГРАФІЧНОГО МИСТЕЦТВА ІМЕНІ ВАДИМА КОСТРИЦІ «НА КИЧЕРІ»

Колектив гідно представив Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини, подарувавши глядачам молдавський народний танець «Весняна хора» та був нагороджений дипломом лауреата IV фестивалю хореографічного мистецтва імені Вадима Костриці «На Кичері» головою оргкомітету, директором Уманського гуманітарного педагогічного коледжу ім. Тараса Шевченка Ольгою Чепкою.

ВІДБУВСЯ IV ФЕСТИВАЛЬ ХОРЕОГРАФІЧНОГО МИСТЕЦТВА ІМЕНІ ВАДИМА КОСТРИЦІ «НА КИЧЕРІ»

Довідка:

прощанняКостриця Вадим Васильович, випускник Київського державного інституту культури ім. О.Є. Корнійчука, працював викладачем ритміки і хореографії в Уманському гуманітарно-педагогічному коледжі ім. Т.Г. Шевченка впродовж 23 років. У 1978 р. на базі Уманського педагогічного училища ім. Т.Г. Шевченка створив танцювальний ансамбль «Вербиченька». Основним завданням колективу є збереження та подальший розвиток національної хореографічної спадщини.
Вадим Васильович та його танцювальний колектив брав участь у декаді культури та мистецтва Черкащини в Польському місті Бидгощ, презентував м. Умань в порідненому місті Ромії-Сюр-Сен у Франції, а згодом гастролював у Румунії. У 1990 р. – на запрошення комітету споріднення м. Мілорд Хейвен (Уельс, Великобританія) народний самодіяльний ансамбль танцю «Вербиченька» у складі делегації м. Умань підписував договір про споріднення. Вперше в історії далекого Уельсу артистами ансамблю на щоглі біля ратуші Мілфорду Хейвена було піднято прапор незалежності самостійної України. Його колектив – багаторазовий учасник Всесоюзних та республіканських фестивалів народної творчості республіканських телевізійних фестивалів-конкурсів «Сонячні кларнети», за підсумками яких тричі виборював звання лауреата.
За понад сорок років на ниві хореографічного мистецтва нагороджений державними та відомчими нагородами України.

Залишити відповідь

Схожі новини

ХОРЕОГРАФІЧНІ КОЛЕКТИВИ МИСТЕЦЬКО-ПЕДАГОГІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ФЕСТИВАЛІ ХОРЕОГРАФІЧНОГО МИСТЕЦТВА ІМЕНІ ВАДИМА КОСТРИЦІ «НА КИЧЕРІ»ХОРЕОГРАФІЧНІ КОЛЕКТИВИ МИСТЕЦЬКО-ПЕДАГОГІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ФЕСТИВАЛІ ХОРЕОГРАФІЧНОГО МИСТЕЦТВА ІМЕНІ ВАДИМА КОСТРИЦІ «НА КИЧЕРІ»

Мистецтво, якого прагнуть тіло та душа – мистецтво танцю! З кожним роком танець набуває усе більшої популярності. Зростає і кількість охочих продемонструвати свою танцювальну майстерність та вдосконалити хореографічні навички. Танець

ЕТИКА НАУКОВИХ ПУБЛІКАЦІЙ ТА ІНСТРУМЕНТИ ПІДВИЩЕННЯ ЇХНЬОЇ ЯКОСТІ: WEB OF SCIENCE ТА АНТИПЛАГІАТЕТИКА НАУКОВИХ ПУБЛІКАЦІЙ ТА ІНСТРУМЕНТИ ПІДВИЩЕННЯ ЇХНЬОЇ ЯКОСТІ: WEB OF SCIENCE ТА АНТИПЛАГІАТ

Шановні колеги! У період пандемії переважній більшості з нас доводиться працювати з дому. Обмеження фізичного спілкування не повинне привести до припинення обміну інформацією та скорочення можливостей для професійного зростання. Зараз

ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ В МІЖНАРОДНІЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ «ТЕОРЕТИКО-МЕТОДОЛОГІЧНІ АСПЕКТИ МИСТЕЦЬКОЇ ОСВІТИ: ЗДОБУТКИ, ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ»ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ В МІЖНАРОДНІЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ «ТЕОРЕТИКО-МЕТОДОЛОГІЧНІ АСПЕКТИ МИСТЕЦЬКОЇ ОСВІТИ: ЗДОБУТКИ, ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Теоретико-методологічні аспекти мистецької освіти: здобутки, проблеми та перспективи», яка відбудеться 24 жовтня 2014 року в Уманському державному педагогічному університеті