ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЗАПРОШУЄМО НА ВИПУСК!

ЗАПРОШУЄМО НА ВИПУСК!

Шановні викладачі, студенти, батьки! Запрошуємо Вас на урочистості з нагоди випуску студентів мистецько-педагогічного факультету, які відбудуться 29 червня о 14.00 год. в актовій залі нового корпусу Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Запрошуються усі бажаючі!

Funny happy young graduated student man isolated on white

Адміністрація факультету

ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ МИСТЕЦЬКО-ПЕДАГОГІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ МИСТЕЦЬКО-ПЕДАГОГІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ

23 грудня на мистецько-педагогічному факультеті відбулося чергове засідання Вченої ради. Порядок денний включав у себе основні ланки звітності факультету за 2014 рік та актуальні напрями його діяльності на даний час.

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГАМИ НА ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ФЕСТИВАЛІ-КОНКУРСІ ІНСТРУМЕНТАЛЬНОГО, ВОКАЛЬНОГО, ХОРЕОГРАФІЧНОГО, ТЕАТРАЛЬНОГО МИСТЕЦТВА ТА ТЕАТРІВ МОД «КВІТУЧА КРАЇНА»ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГАМИ НА ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ФЕСТИВАЛІ-КОНКУРСІ ІНСТРУМЕНТАЛЬНОГО, ВОКАЛЬНОГО, ХОРЕОГРАФІЧНОГО, ТЕАТРАЛЬНОГО МИСТЕЦТВА ТА ТЕАТРІВ МОД «КВІТУЧА КРАЇНА»

14-15 травня відбувся V Всеукраїнський фестиваль конкурс інструментального, вокального, хореографічного, театрального мистецтва та театрів мод «Квітуча країна» (м. Умань). 15 травня проходив конкурс інструменталістів та вокалістів. Складі журі налічували справжні майстри

ВІДБУЛАСЯ ЧЕРГОВА ГОСТЬОВА ЛЕКЦІЯ У МЕЖАХ СЕРІЇ ПРОСВІТНИЦЬКИХ ВЕБІНАРІВ «ЦВІТ УКРАЇНСЬКОЇ ПЕДАГОГІКИ: СУЧАСНЕ І МИНУЛЕ».ВІДБУЛАСЯ ЧЕРГОВА ГОСТЬОВА ЛЕКЦІЯ У МЕЖАХ СЕРІЇ ПРОСВІТНИЦЬКИХ ВЕБІНАРІВ «ЦВІТ УКРАЇНСЬКОЇ ПЕДАГОГІКИ: СУЧАСНЕ І МИНУЛЕ».

Серед постатей, які визначають історію розвитку української суспільно-громадської думки, просвітницького руху кінця ХІХ і до 40-х років ХХ століття одна з найяскравіших – Софія Русова. Трагізм її долі полягає в