ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ НА ФАКУЛЬТЕТІ МИСТЕЦТВ ВІДБУЛОСЯ СВЯТО ДО ДНЯ ХУДОЖНИКА

НА ФАКУЛЬТЕТІ МИСТЕЦТВ ВІДБУЛОСЯ СВЯТО ДО ДНЯ ХУДОЖНИКА

Вчора на факультеті мистецтв відбулося свято – День художника. Зранку у вестибюлі університету кафедрою образотворчого мистецтва була презентована виставка творчих робіт студентів.

НА ФАКУЛЬТЕТІ МИСТЕЦТВ ВІДБУЛОСЯ СВЯТО ДО ДНЯ ХУДОЖНИКА

Привітати першокурсників прийшли студенти та викладачі нашого університету.

НА ФАКУЛЬТЕТІ МИСТЕЦТВ ВІДБУЛОСЯ СВЯТО ДО ДНЯ ХУДОЖНИКА

Із вітальним словом до всіх присутніх звернувся виконуючий обов’язки завідувача кафедри образотворчого мистецтва кандидат педагогічних наук, доцент Базильчук Леонід Володимирович.

НА ФАКУЛЬТЕТІ МИСТЕЦТВ ВІДБУЛОСЯ СВЯТО ДО ДНЯ ХУДОЖНИКА

Привітала своїх вихованців та колег із професійним святом кандидат педагогічних наук, доцент кафедри образотворчого мистецтва Музика Ольга Яношівна.

НА ФАКУЛЬТЕТІ МИСТЕЦТВ ВІДБУЛОСЯ СВЯТО ДО ДНЯ ХУДОЖНИКА

Зі словами вітання та творчими настановами до студентів звернувся член Національної спілки художників України, старший викладач кафедри образотворчого мистецтва Клещар Геннадій Анатолійович.

НА ФАКУЛЬТЕТІ МИСТЕЦТВ ВІДБУЛОСЯ СВЯТО ДО ДНЯ ХУДОЖНИКА

Музичне вітання для учасників святкового дійства подарували студенти кафедри інструментального виконавства тріо «Srbian star». Художній керівник – Олена Анатоліївна Устименко-Косоріч.

Гарним подарунком у День художника від кафедри хореографії та художньої культури став виступ народного аматорського ансамблю сучасного танцю «Візаві». Художній керівник – Людмила Михайлівна Андрощук.

НА ФАКУЛЬТЕТІ МИСТЕЦТВ ВІДБУЛОСЯ СВЯТО ДО ДНЯ ХУДОЖНИКА

Вітаємо Вас, дорогі художники, із професійним святом! Бажаємо творчих успіхів, натхнення та незгасаючої енергії у Вашій професійній діяльності! Зі святом Вас!