ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ НА ФАКУЛЬТЕТІ МИСТЕЦТВ ПРОВЕЛИ КОНКУРС НА КРАЩУ КІМНАТУ В ГУРТОЖИТКУ

НА ФАКУЛЬТЕТІ МИСТЕЦТВ ПРОВЕЛИ КОНКУРС НА КРАЩУ КІМНАТУ В ГУРТОЖИТКУ

З 6 по 16 листопада в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини було оголошено конкурс на кращу кімнату в гуртожитку. Минулої середи відповідно до положення конкурсу на факультеті мистецтв було проведено перевірку студентських кімнат. До складу комісії, яка оцінювала стан кімнат увійшли: заступник декана з виховної роботи Грошовик Ірина Сергіївна та представники зі студентських лав факультету мистецтв Величко Карина і Лаврушина Ірина.

Оцінюючи кімнати члени комісії керувалися такими критеріями: санітарний стан кімнат; художньо-естетичне оформлення; обладнання та устрій кімнат; умови для забезпечення навчання; стан збереження майна в кімнаті; активність мешканців у проведенні різноманітних заходів у гуртожитку; дотримання правил внутрішнього розпорядку тощо.

За результатами проведеної інспекції в гуртожитку № 1 перемогла кімната № 453, де проживають: студентка 31 групи Куценко Валерія та студентка 53 групи Попсуй Олена. У гуртожитку № 2 перемогла кімната № 302, в якій проживають: студенти 35 групи Козаченко Катерина, Кравченко Ольга та студентка 45 групи Ісаковська Тетяна.

Адміністрація факультету дякує всім студентам за дотримання правил внутрішнього розпорядку та підтримку санітарно-гігієнічного стану кімнат.

Вітаємо переможців конкурсу і бажаємо успіху на загальноуніверситетському рейді!