ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ШЕВЧЕНКО В МОЄМУ СЕРЦІ

ШЕВЧЕНКО В МОЄМУ СЕРЦІ

Серед тих видатних діячів, чиї серця, помисли, талант спрямовані служінню народові, чия душа сповнена любові до рідного краю Шевченко по праву займає почесне місце. 9 березня 2014 року виповнюється 200 років від дня народження видатного сина українського народу Тараса Григоровича Шевченка. 2014 рік оголошено в державі Роком Тараса Шевченка. Вшановуючи пам’ять великого Кобзаря, 2 вересня на мистецько-педагогічному факультеті перша лекція у новому навчальному році для студентів І курсу була присвячена цій видатній події. Лекцію провела декан факультету, кандидат історичних наук, доцент Олена Дудник.

Олена Володимирівна (Лекція) 2 Олена Володимирівна (Лекція)

Зміст лекції – життєвий та творчий шлях Тараса Шевченка. Метою проведення тематичного заняття є патріотичне виховання та розвиток почуття гордості за свій народ і державу.