ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЗНАЙОМСТВО ПЕРШОКУРСНИКІВ МИСТЕЦЬКО-ПЕДАГОГІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ В “СОФІЇВЦІ”.

ЗНАЙОМСТВО ПЕРШОКУРСНИКІВ МИСТЕЦЬКО-ПЕДАГОГІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ В “СОФІЇВЦІ”.

Студентський колектив. Як багато позитивного змісту можна вкласти у це слово. Це впевненість у дружній підтримці, поєднання однією метою, спільна життєва позиція, мрії, світла віра у свій вибір!
Студентський колектив мистецько–педагогічного факультету розпочав своє знайомство у світлий День знань – 1 вересня. Здається, сама природа сприяла проведенню свята. Атмосфера радості – і підбадьорювала, настрій студенства був піднесений дружнім ставленням педагогів, мудрими та теплими словами ректора, почесних гостей та батьків.
Щойностворені групи продовжили знайомство відвіданням Національного дендрологічного парку “Софіївка”.

31 група

Студенти 31 групи. Куратор – Пиж᾿янова Наталія Володимирівна

31 група 2

Студенти 31 групи. Куратор – Пиж᾿янова Наталія Володимирівна

Ввечері після посвяти і студенти  спеціальності «Хореографія» відвідали дендрологічний парк “Софіївка”. Першокурсники мали можливість ближче познайомитися один з одним та зі своїм куратором Грошовик Іриною Сергіївною.
“Це був один із перших кроків до успішної адаптації в новому для них колективі. Прогулянка пройшла в невимушеній атмосфері. Студенти змогли розповісти щось цікаве про себе, про свої захоплення, уподобання” – зазначила Ірина Сергіївна.

11, 14 група 2

11, 14 група 3