Сьогодні свій День народження відзначає кандидат педагогічних наук, професор, заслужений працівник освіти України Балдинюк Дмитро Іванович.
![](https://mpf.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2013/04/Baldynyuk-D..jpg)
Зичимо Вам міцного здоров’я, особистого щастя, злагоди та чудового настрою, родинного затишку та сімейного добробуту. Нехай завжди Вас супроводжує удача, постійно зігріває тепло людської вдячності, а будні і свята наповнюються радістю, світлом та любов’ю рідних і близьких. Нехай Вам повсякчас таланить на однодумців, колег, доброзичливих, порядних людей, які приноситимуть у Ваше життя яскраві, теплі події, множитимуть успіхи та додаватимуть джерельної наснаги у Ваших справах! З Днем народження!
Адміністрація факультету,
професорсько-викладацький колектив