ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ АВТЕНТИЧНІ ШЕВЧЕНКОВІ МІСЦЯ У ЕТЮДАХ СТУДЕНТІВ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ

АВТЕНТИЧНІ ШЕВЧЕНКОВІ МІСЦЯ У ЕТЮДАХ СТУДЕНТІВ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ

Група студентів факультету мистецтв у складі: Косяченко Катерини, Попсуй Олени, Садового Назара та Саркарова Олеся, під керівництвом старшого викладача Короля Анатолія Миколайовича, брали активну участь у роботі Четвертого пленеру «Акварелі з Тарасової оселі» (21-23 березня 2018 року) у Національному заповіднику «Батьківщина Тараса Шевченка» (с. Шевченкове, Звенигородський район).

Під час трьохденного перебування у Національному заповіднику студенти виконали серію зимових етюдів чарівного шевченківського краю. У творчих роботах представлено розкішну природу Моринців, Шевченкового (Кирилівки), Вільшани. Всі етюди написані у техніці олійного живопису.

Учасники пленеру мали можливість відвідати виставку художніх робіт Олександра Івахненка «А я дивлюся і серцем лину в темний куточок на Україну», яка презентувалася у музеї Тараса Шевченка (с. Шевченкове), та здійснили екскурсію Моринським музейним комплексом (с. Моринці).

Від генерального директора Національного заповідника «Батьківщина Тараса Шевченка» Людмили Миколаївни Шевченко подяки отримали університет та студенти факультету мистецтв, а кафедрі образотворчого мистецтва подаровано чудовий альбом відомого фотомитця Василя Пилип’юка «Шевченкова посвята».