ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІДБУЛАСЬ ПРЕМʼЄРА ВИСТАВИ «О ФОРТУНА» – СПІЛЬНОГО ТВОРЧОГО ПРОЕКТУ КАФЕДРИ ВОКАЛЬНО-ХОРОВИХ ДИСЦИПЛІН І ХОРЕОГРАФІЇ ТА ХУДОЖНЬОЇ КУЛЬТУРИ

29.05.2018 року в приміщенні актової зали Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбулась премʼєра вистави «О Фортуна» – спільного творчого проекту кафедри вокально-хорових дисциплін і хореографії та художньої культури факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

У виконанні «Молодіжного камерного хору» та інструментальної групи (художній керівник та диригент – викладач кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини – Оксана Прокулевич) прозвучала сценічна кантата Карла Орфа «Карміна Бурана».

Пластичні образи середньовічної поезії ожили в танці. Хореографія – кваліфікаційна робота студентів I курсу спеціальності «Хореографія». Режисер – кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри хореографії та художньої культури Людмила Андрощук. Керівники кваліфікаційних робіт – викладачі кафедри хореографії та художньої культури Людмила Андрощук, Сергій Куценко, Ірина Грошовик, Ольга Бикова, Анастасія Криворотенко, Інна Терешко. Оркестр, хор та хореографія в нерозривній єдності демонстрували прагнення Людини осягнути таємниці Фортуни.

Після закінчення вистави глядачі ще довго ділились враженнями щодо неймовірного дійства, яке можна побачити лише на професійних театральних сценах.