ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

19 вересня свій День народження відзначає кандидат педагогічних наук, доцент кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва Козій Ольга Михайлівна.

Шановна імениннице!

Прийміть наші щирі вітання з цієї приємної нагоди. Бажаємо Вам міцного здоров’я, удачі, справжнього людського щастя, сімейного затишку, життєвої мудрості, шани та поваги від колег.

Нехай здійсняться всі ваші творчі задуми, а гарний настрій додає наснаги на професійній ниві!

Дай Вам, Боже, днів щасливих,
Дай добра, здоров’я й сили,
Дай любові, згоди, втіхи,
Змоги дай життю радіти