Сьогодні свій День народження відзначає майстер виробничого навчання, викладач кафедри образотворчого мистецтва Лавриченко Оксана Михайлівна!
Шановна Оксано Михайлівно!
Вітаємо Вас з Днем народження! Від усього серця бажаємо Вам бути щасливою, радіти життю, насолоджуватися кожною хвилиною, мріяти, завжди мати вірних, надійних друзів і, головне, любити і бути коханою. Залишайтеся завжди такою ж молодою, світлою, доброю, веселою і усміхненою!
![](https://mpf.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2016/07/Vitajemo-z-Dnem-Narodzhennya.jpg)
Адміністрація факультету,
колектив кафедри образотворчого мистецтва