ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО З УСПІШНИМ ПОПЕРЕДНІМ ЗАХИСТОМ ДИСЕРТАЦІЙНОГО ДОСЛІДЖЕННЯ!

ВІТАЄМО З УСПІШНИМ ПОПЕРЕДНІМ ЗАХИСТОМ ДИСЕРТАЦІЙНОГО ДОСЛІДЖЕННЯ!

20 грудня на кафедрі педагогіки та освітнього менеджменту відбувся попередній захист дисертації викладача кафедри інструментального виконавства Коваленка Анатолія Сергійовича. Тема дослідження «Тенденції розвитку вітчизняної інструментальної гітарної освіти у другій половині ХХ століття». Спеціальність 13.00.01 – загальна педагогіка та історія педагогіки. Науковий керівник – доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Кочубей Тетяна Дмитрівна.

Рецензентами роботи виступили: доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри педагогіки та освітнього менеджменту Олександр Миколайович Коберник; доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Коляда Наталія Миколаївна; доктор педагогічних наук, доцент, декан факультету соціальної та психологічної освіти Кравченко Оксана Олексіївна.

За результатами голосування було вирішено рекомендувати дисертаційну роботу Коваленка Анатолія Сергійовича, після врахування висловлених зауважень рецензентів та доопрацювання, до захисту на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук.

Вітаємо з успішним попереднім захистом дисертаційного дослідження! Бажаємо подальших наукових та творчих здобутків!

Адміністрація факультету мистецтв