ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІДБУВСЯ ДЕРЖАВНИЙ ЕКЗАМЕН СТУДЕНТІВ ДРУГОГО (МАГІСТЕРСЬКОГО) РІВНЯ ВИЩОЇ ОСВІТИ «ДИРИГУВАННЯ ОРКЕСТРОМ»

20 грудня 2018 р. відбувся державний екзамен студентів другого (магістерського) рівня вищої освіти «Диригування оркестром». Цьогорічний випуск магістрів особливий: випускники кафедри інструментального виконавства Дарко Марковіч, Йован Дрманіч та Александар Джорджевіч іноземні студенти зі Сербії, які навчалися по класу диригуванню у кандидата педагогічних наук, доцента Владислава Гусака.

Державний екзамен відбувся за участю оркестру народних інструментів факультету мистецтв. Художній керівник – кандидат педагогічних наук, доцент, лауреат всеукраїнських та Міжнародних конкурсів Віра Калабська.

У програмі прозвучали майстерно інструментовані випускниками твори С. Коняєва, Я. Табачника, Ю. Шахнова, а також В. Бібіргана, В. Власова, Є. Дербенка.

Дякуємо учасникам творчого колективу за достойне виконання випускної програми, державній комісії за об’єктивність, а нашим випускникам бажаємо подальших здобутків на мистецькій ниві!

доцент Калабська В. С.