ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІДБУВСЯ VІІ ФЕСТИВАЛЬ ХОРЕОГРАФІЧНОГО МИСТЕЦТВА ІМЕНІ ВАДИМА КОСТРИЦІ «НА КИЧЕРІ»

16 квітня 2019 року в приміщенні Уманського міського Будинку культури імені Юрія Смолича відбувся VІІ фестиваль хореографічного мистецтва імені Вадима Костриці «На Кичері», засновником та ініціатором якого є КВНЗ «Уманський гуманітарно-педагогічний коледж імені Т. Г. Шевченка».

Основною метою фестивалю є розвиток хореографічного мистецтва, налагодження творчих та дружніх відносин між хореографічними колективами різних типів навчальних закладів, поширення інтересу до різних напрямків хореографічного мистецтва, пропаганда національно-патріотичного виховання, вшанування пам’яті Вадима Васильовича Костриці – Заслуженого працівника культури України, Почесного громадянина м. Умань.

Щорічно фестиваль збирає десятки хореографічних колективів міста та району, які демонструють свою майстерність, вшановуючи пам’ять про видатного хореографа. Варто зазначити, що значна кількість керівників хореографічних колективів є учнями та послідовниками Вадима Васильовича Костриці.

Народний аматорський ансамбль сучасного танцю «Візаві» (керівник – Людмила Андрощук) та народний аматорський ансамбль народного танцю «Яворина» (керівник – Сергій Куценко) факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини є активними учасниками фестивалю. Вже всьоме хореографічні колективи беруть участь у цьому прекрасному дійстві, демонструючи свою майстерність, шану та світлу пам’ять про талановитого митця.