ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ СВЯТКУВАННЯ ДНЯ ХУДОЖНИКА НА ФАКУЛЬТЕТІ МИСТЕЦТВ

СВЯТКУВАННЯ ДНЯ ХУДОЖНИКА НА ФАКУЛЬТЕТІ МИСТЕЦТВ

10 жовтня на факультеті мистецтв відбулося свято – День художника.

L

Зранку у вестибюлі університету кафедрою образотворчого мистецтва була презентована виставка творчих робіт студентів. Привітати першокурсників прийшли студенти та викладачі нашого університету.

Із вітальним словом до всіх присутніх звернулась в. о. декана факультету мистецтв, кандидат педагогічних наук, доцент Терешко Інна Григорівна.

L

Привітала своїх вихованців та колег із професійним святом в. о. завідувача кафедри образотворчого мистецтва кандидат педагогічних наук, доцент Музика Ольга Яношівна.

Зі словами вітання та творчими настановами до студентів звернувся уманський художник-графік, випускник Львівської академії друкарства імені Івана Федорова Василь Іванович Власюк.

Гарним подарунком у День художника від кафедри хореографії та художньої культури став виступ народного аматорського ансамблю сучасного танцю «Візаві». Художній керівник – Людмила Михайлівна Андрощук.

L

По завершенні святкової частини було оголошено конкурс художнього портрету, в якому могли прийняти участь усі бажаючі. Учасникам необхідно було протягом трьох годин передати за допомогою графічних технік образ дівчини.

img_4674

Члени журі у складі викладачів кафедри образотворчого мистецтва переглянувши роботи, присудили І-ІІІ місця та нагородили учасників преміями та цінними призами.

img_4682

img_4687