ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ПОСВЯТА В ХУДОЖНИКИ

ПОСВЯТА В ХУДОЖНИКИ

Вже стало доброю традицією на мистецько-педагогічному факультеті в пору золотої осені відзначати професійне свято – День художника, яке припадає на другу неділю жовтня. Кафедрою образотворчого мистецтва у рамках свята 14 жовтня була проведена виставка творчих робіт студентів, а також персональна виставка студентки 43 групи Оксани Лавриченко, символічна посвята першокурсників у Художники, конкурс художнього портрету.

_IGP1693 _IGP1736 _IGP1741 _IGP1610 _IGP1616

Яскравим подарунком у День художника став виступ народного аматорського ансамблю сучасного танцю “Візаві” із хореографічною композицією “Сонце Іспанії” (художній керівник – канд. пед. наук, доцент, завідувач кафедри хореографії та художньої культури Людмила Михайлівна Андрощук).

_MG_6747

Із щирими вітаннями на свято завітало багато гостей: директор державного історико-архітектурного заповідника Мельничук Олександр; випускники нашого факультету – учитель образотворчого мистецтва Уманського НВК №24 Сирота Олег, учитель образотворчого мистецтва Уманської міської гімназії Корман Тетяна та інші.

_IGP1599 _MG_6737

За результатами конкурсу художнього портрету було нагороджено переможців: І місце – студентка Лавриченко Оксана (ст. 43 гр.); ІІ місце – студентка Білоус Юлія (ст. 43 гр.); ІІІ місце розділили між собою Бобай Стас (43 гр.), Арутюшан Карен (15 гр.) та Мусатова Марія (15 гр.).

_IGP1757

Конкурсантів було нагороджено грошовими преміями та заохочувальними призами.

_IGP1750

Побажаємо творчих злетів нашим майбутнім художникам, натхнення, оптимізму, віри в себе!