ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ПЕРЕГЛЯД СТУДЕНТСЬКИХ РОБІТ СТУДІЇ «ВЕЧІРНІЙ МАЛЮНОК»

ПЕРЕГЛЯД СТУДЕНТСЬКИХ РОБІТ СТУДІЇ «ВЕЧІРНІЙ МАЛЮНОК»

22 травня на кафедрі образотворчого мистецтва відбувся перегляд студентських творчих робіт, які були виконані протягом навчального року в студії «Вечірній малюнок», керівником якої є доцент Анатолій Король.

На розгляд викладачів і студентів були представлені роботи, виконані у різних графічних техніках (олівець, пастель, сангіна, вугілля, кольорові олівці), на тонованому і білому папері, оформлені в паспарту.

Завдання ставились викладачем цікаві й різнопланові, що дозволяє вільно й невимушено працювати, оволодівати новими графічними техніками й матеріалами. Студенти усіх курсів із задоволенням після навчальних занять двічі на тиждень відвідували студію, удосконалюючи свою художню майстерність. Деякі роботи були відзначені викладачами кафедри, як особливо вдалі.

Дякуємо студійцям за гарну виставку, а керівнику – за кропітку працю! Бажаємо успішно закінчити навчальний рік, відпочити на канікулах, набратися сил і натхнення на нові творчі досягнення! І, звичайно, влітку не забувати про олівці й пензлі!!!

З нового навчального року студія продовжить свою роботу!