ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні, 24-го жовтня, свій День народження відзначає викладач кафедри інструментального виконавства Обманець Людмила Олександрівна!

Вітаємо Вас з Днем народження! Бажаємо Вам здоров’я, оптимізму, реалізації ідей і задуманих планів, посмішок фортуни, успіху, сімейного благополуччя і щастя. А ще бадьорості духу, стабільності, позитиву, яскравих подій, незабутніх вражень і тільки щасливих випадків!

Бажаємо вам лише добрих подій,
Ясного сонця, здійснення мрій,
Друзів чудових, кохання міцного,
Більше веселого, менше сумного,
Різних приємностей, класних відпусток,
Щоб в гаманці у вас не було пусто.
Те, що задумали, хай все вдається,
Та добра доля до вас посміхнеться!

Колектив кафедри інструментального виконавства,
адміністрація факультету мистецтв